Služby

42 Financial Services je nezávislým účastníkem na OTC (over-the-counter) finančních a nefinančních trzích.
Profesionální tým společnosti 42 Financial Services vám pomůže nejen v obchodování s dluhopisy, depozity, deriváty, elektrickou energií, plynem a povolenkami na evropských burzách, ale i s produkty na mimoburzovním trhu, kde disponujeme širokou základnou klientů umožňující dosáhnout nejlepší možné ceny v nejkratším možném čase.

Produkty

Naše brokerské služby, zahrnující široké spektrum finančních produktů, splňují všechny požadavky našich klientů v neustále se měnícím prostředí mezinárodních trhů.

42 Financial Services je jediným aktivním brokerem z CEE regionu. Naše produkty obsahují fixed income securities, interest rate swaps, foreign exchange, credit derivatives, komodity, futures a strukturované produkty.


Inter-Dealer Broker

Inter-Dealer Broker

Všem našim klientům, působícím na mezibankovním trhu, poskytujeme potřebnou anonymitu. 42 Financial Services při obchodní komunikaci se svými klienty využívá jak hlasové linky, tak i širokou škálu elektronických nástrojů k úspěšnému uzavření obchodu mezi prodávajícím a kupujícím.
Společnost za vykonaný obchod získává poplatek.

Své služby poskytujeme v následujících oblastech:
Foreign Exchange
Currency Deposits
Forward Foreign Exchange
Forward Rate Agreements
Futures
Interest Rate Swaps
Treasury Bills
Bonds
Fixed Income

Pro bližší informace o našich službách nás prosím kontaktujte.

Energy Broker

Energy Broker


42 Financial Services své služby poskytuje také na mimoburzovním (OTC) a burzovním trhu, kde se zaměřuje na obchod s elektrickou energií, plynem a povolenkami.

42 Financial Services při obchodní komunikaci se svými klienty využívá přímé telefonické spojení, speciálně navržené obchodní platformy a širokou škálu elektronických komunikačních prostředků.

Služby, nabízené klientům na mimoburzovním trhu s fyzickými produkty a deriváty, zahrnují swaps a opce, burzovní futures a zároveň celé spektrum produktů energie a nástrojů enviromentálních komodit v celé Evropě:

  • Elektřina
  • Zemní plyn
  • Povolenky z obnovitelných zdrojů

Všechny služby v portfoliu společnosti 42 Financial Services jsou založené na profesionálním přístupu našich lidí, na jejich znalostech, schopnostech a zkušenostech.

Pro bližší informace o našich službách nás prosím kontaktujte.

tel
info@42fs.com